غرفه سازی ایستا سازان برساد

غرفه سازی ایستا سازان برساد ، به عنوان غرفه ساز برتر نمایشگاهی ، در زمینه طراحی زیباترین و خاص ترین غرفه های نمایشگاهی در تمامی مکان های برگزاری نمایشگاه در تهران و شهرستان مشغول به فعالیت میباشد.

غرفه سازی برساد

ایستا سازان برساد

غرفه سازی

ایستا سازان برساد با دارا بودن کارگاه ساخت غرفه های نمایشگاهی به متراژ ۱۲۰۰ متر ؛ توانایی ساخت زیبا ترین غرفه های نمایشگاهی و متنوع ترین و خاص ترین غرفه های نمایشگاهی را تا متراژ ۱۵۰۰ متر در هر نمایشگاه دارا میباشد .

این شرکت ارائه دهنده کلیه خدمات مورد نیاز مشارکت کنندگان محترم در زمینه غرفه سازی و تبلیغات نمایشگاهی در یک پکیج کامل به منظور حضوری موفق در نمایشکاه ها میباشد ، که صاحبان کسب و کار علاقه مند به حضور در نمایشگاه بدون دقدقه از دیگر نیازهای خود در این زمینه می توانند در زمان خود صرفه جویی کرده و بالاترین کیفیت غرفه سازی و دیگر خدمات مرتبط با آن اعم از تجهیزات ، خدمات ، پرسنل نمایشگاهی ، گل آرایی و … به رونق کسب و کار خود بپردازند .

خدمات غرفه سازی ایستا سازان برساد

انواع غرفه های قابل اجرا توسط برساد

غرفه های مدولار

در اغلب نمایشگاههایی كه در سراسر جهان برگزار می شود با غرفه های نرمال و تیپ مواجه هستیم كه بصورت مشابه به شركت كنندگان با توجه به درخواست آنان واگذار می گردد تا شركت كنندگان در آن فضا، كالاهای خود را به نمایش بگذارند.

اینگونه غرفه ها هزینه های طراحی و ساخت به مراتب كمتری از غرفه های كه برای هدف خاص طراحی شده اند، دارند. با توجه به ساخته شدن این غرفه ها از قطعات پیش ساخته و استاندارد و قابل مونتاژ بودن آنها، به سیستم های مدولار (modular systems) نیز مشهورند.

در این روش غرفه در زمان كوتاه ساخته و جهت چیدمان كالا آماده میگردد و از این لحاظ دارای راندمان فوق العاده ای است.

غرفه های پیش ساخته سالنی و غرفه سازی پیش ساخته ویژه

سیستم مدولار پیش ساخته علاوه بر استفاده در غرفه های نمایشگاهی کوچک، قابلیت های بسیاری برای فضا سازی و ساخت المان های نمایش دارد که در کشور ما تا کنون کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
غرفه های پیش ساخته ویژه، غرفه هایی غیر همشکل و بسیار متنوع هستند که با استفاده از اجزاء سیستم مدولار و بر اساس نیاز مشتری طراحی و ساخته می شوند.
با توجه به ظرفیتهای این سیستم می توان غرفه هایی زیبا با ساختار های نسبتا بزرگ و بسیار جذاب، با استفاده از نور، رنگ، شیشه والمانهای گرافیک، طراحی و اجرا نمود.
تقریبا تمامی اجزاء لازم برای یک غرفه نمایشگاهی مانند، میزهای اطلاعات، استند یا ویترین نمایش محصولات، بدنه ها، اتاق های مذاکره، المان های عمودی یا افقی در سایز های بزرگ ، دیوارهای نور و بک لایت، و بسیار موارد را میتوان با این سیستم و با هزینه منطقی به انجام رساند.
پس از دریافت سفارش از مشتری، غرفه در آتلیه برساد طراحی شده و بصورت تصاویر سه بعدی که تمامی اجزای غرفه در آن به روشنی دیده میشود، ارئه خواهد شد.

غرفه سازی پیش ساخته سالنی

غرفه سازی نمایشگاهی با سیستم پیش ساخته مدولار فضایی است که بصورت یونیفورم (همشکل) برای استقرار مشارکت کنندگان ساخته می شود.
این غرفه های نمایشگاهی بطور معمول توسط برگزار کننده نمایشگاه سفارش داده می شود .
حداقل نیاز غرفه داران که شامل فضای مستقل و امکانات اولیه برای بهره برداری و سرویس دهی به بازدید کنندگان می باشد در این غرفه ها تامین می گردد.
ارائه خدمات حرفه ای و استفاده از تجهیزات با کیفیت، هدفی است که برسا برای پاسخ به نیاز مشتریان خود در این زمینه از غرفه سازی دنبال می کند.
تجهیزات اضافی برای اجاره مانند : انواع مبلمان، میزهای مذاکره، ویترین و استند نمایش محصولات ، یخچال، آب سرد کن و انواع تلویزیون و . . . مستقیما توسط غرفه دار از ما اجاره خواهد شد.

به منظور مشاهده نمونه کار غرفه سازی به صفحه گالری در وبسایت مراجعه کنید .

هم چنین برای دریافت اطلاعات تماس با برساد میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید .

اخبار و مقالات غرفه سازی

آخرین اخبار و مقالات غرفه سازی نمایشگاهی برساد را در بخش زیر مشاهده میکنید ، برای مشاهده تمام اخبار و مقالات به وبلاگ برساد مراجعه کنید

۲۱ دی ۱۳۹۶

هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری

هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان و […]
۲۴ آذر ۱۳۹۶

ایده غرفه سازی

چند ایده غرفه سازی همانطور که میدانید شرکت در نمایشگاه ها جهت معرفی برند شما و یا محصولات شما بسیار حائز اهمیت است. اما نکته ی […]
۵ آذر ۱۳۹۶
انواع سازه عرفه

انواع غرفه بر اساس سازه

انواع غرفه در غرفه سازی نمایشگاه یک مسئله بسیار مهم و حیاتی در انتخاب شما برای غرفه سازی ، نوع غرفه بر اساس سازه آن می […]