چند ایده غرفه سازی

همانطور که میدانید شرکت در نمایشگاه ها جهت معرفی برند شما و یا محصولات شما بسیار حائز اهمیت است.

اما نکته ی مهم این است که غرفه سازی نمایشگاهی شما مطابق روز و طراحی آن به صورت خلاقانه باشد. با ما همراه باشید تا به شما چند ایده غرفه سازی جالب معرفی کنیم:

طراحی ساده :

لازم نیست در غرفه سازی نمایشگاهی از پلان و فرم های پیچیده استفاده کنید بلکه بدانید زیبایی در سادگی است و یک غرفه ساده با ایده منطقی بهترین راه حل است.

رنگ و هارمونی مناسب:

از رنگ ها به جا استفاده کنید و هارمونی رنگ فراموش نشود.گاهی رنگ متضاد و مناسب می تواند به جذابیت غرفه سازی شما بیفزاید.در ضمن لازم نیست همه ی محصولاتتان را به نمایش بگذارید این کار باعث میشود که غرفه شما شلوغ شود و بازدیدکنندگان سردرگم شوند.

استفاده از رنگ های گرم برای طراحی غرفه سازی توصیه میشود ، همچنین دقت کنید که این رنگ ها کنار رنگ های خنثی مثل خاکستری استفاده شود.

کف سازی:

استفاده از کفسازی زیبا و خلاقانه بسیار در جلب بازدیدکننده تاثیر دارد و همچنین به راهنمایی بازدیدکنندگان کمک میکند.اگر مساحت غرفه شما کم است از نصب استند ها و قفسه های زیاد خودداری کنید زیرا باعث اختلال در سیرکولاسیون می شود.

سعی کنید بیشتر محصولاتتان را روی دیوار به نمایش بگذارید .

ایده غرفه سازی

خلاقیت در استفاده از استندها:

قفسه های مدرن و خلاقانه میتواند به جذب بازدبدکنندگان کمک کند .حتما دقت کنید که این استندها مانع دید بازدیدکننده نباشد ، بلکه راهنمای او با شد و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد.

طراحی فضای باز و بسته:

با طراحی فضاهایی که دور تا دور آن بسته و فقط یک در ورودی دارد باعث جلب توجه بازدیدکننده و افزایش حس کنجکاوی او شوید.

استفاده از محصولات:

شما می توانید با استفاده از محصولات و کالاهایتان غرفه خود را طراحی نمایید ، این روش باعث میشود که ماهیت اصلی غرفه حفظ شود و شما محصولتان را به بهترین نحو نمایش دهید.

رنگ تیره :

برای متمایز شدن غرفه خود از رنگ تیره به همراه رنگ های روشن استفاده کنید به گونه ای که مانع دیده شدن محصولاتتان نشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *